30. apríla 2014

Nylofor® F

Rozhodli sme sa opätovne zaradiť do našej ponuky najpevnejšie pletivo, ktoré sme kedy ponúkali. Ide o Nylofor® F. Panelový systém, ktorý sa skladá z ťažkých zváraných panelov. Panely majú šírku 2500 mm.  Vysoké sú od 630 – 2030 mm. Vymenujme si základné vlastnosti tohto pletiva a pozrime sa na jeho neodškriepiteľné výhody.
Ako som už hovorila, panely majú výšku od 0,63 – 2, 03 m. Horizontálne ploché prúty s rozmerom 15x6 mm zaručujú najvyššiu možnú pevnosť.
Systém panelov Nylofor® F je doplnený stĺpikmi Bekafix® a bránami či bránkami Robusta®Nylofor®. Ak chcete docieliť väčší pocit súkromia, je možné nechať si vyplniť toto oplotenie tieniacou tkaninou. Viac o tieniacich tkaninách nájdete TU!
Zákazník môže hravo využiť toto oplotenie na ochranu parku, školy, verejných priestorov, športovísk, ale aj tovární, letísk či vojenských priestorov.
Panely sú vyrobené z pozinkovaných drôtov a povrch je ošetrený poplastovaním polyesterom. Stĺpiky sú pozinkované nie len z vonkajšej strany, ale aj z vnútornej. Následne sú stĺpiky poplastované.
Montáž je nie len rýchla, ale aj jednoduchá. Viac o montáži nájdete tu: http://www.plotshop.sk/media/montazny_list/Nylofor_SK.pdf a taktiež vo videu, ktoré je priložené k tomuto článku.
Už samotná výška oplotenia zabezpečuje vysokú bezpečnosť. Ale firma Betafence® sa rozhodla level posunúť ďalej a k oploteniu Nylofor® F ponúka variantu s predĺženými zahnutými ramenami na dosiahnutie vyššej bezpečnosti.


V ponuke máme klasické zelené prevedenie, šedé pozinkované, čierne antracitové a prinášame vám novinku v podobe bieleho prevedenia Nylofor® F.

"NEGATÍVUM"
Do úvodzoviek sme ho dali preto, že vyplýva z uvedeného. Mínusom je vyššia cena. Táto ale vyplýva z faktu, že ide o naše najpevnejšie pletivo, ktoré má zároveň najvyššiu kvalitu. A za tú sa predsa platí ;-) Avšak nezúfajte, pre menej náročných zákazníkov máme stále veľa pekných a efektívnych výrobkov v katalógu! :-)


Viac informácií TU alebo na bezplatnej infolinke: 0800 555 999.

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára